נתב Cnc לארבעה ראשים למשלוח

- Nov 04, 2019-

ארבעה ראשים מכונה נתב CNC מוכנה למשלוח


נתב ה- CNC של 4 תהליכים זה מתאים לדרישות העיבוד של שינוי מגוון כלים. לא נדרש שינוי ידני בכלי במהלך תהליך העיבוד, והתוכנית מבוצעת אוטומטית. התכונות העיקריות שלו כוללות השקעה נמוכה, רווח גבוה, תחזוקה נמוכה ותפעול קל. בנוסף, מכונה זו מצוידת במכשיר סיבובי, שיכול לא רק לבצע חריטה שטוחה, אלא גם יכול לבצע כמה חריטות תלת מימדיות כמו רגלי כיסא, מסילות מדרגות וחתיכות עבודה גליליות אחרות. נעשה שימוש נרחב בתעשיית הדקורציה, בתעשיית מוצרי העץ ובתעשיית הרהיטים.

נתב CNC לשינוי כלי פנאומטי קל מאוד לשימוש. משתמשים צריכים רק לשמור את מיקום החותכים בנתיב הכלים, ואז המערכת יכולה לממש את חותך אוטומטי בהתאם לקוד החותך. והמשתמש אינו צריך לדאוג לשינוי בכלי או שנשנה מהירות שינוי ציר וכו ', וגם לא ירגיש חבל באמצעות ציר 8.5kw כדי לקדוח חורים בגודל 6 מ"מ.

סדרה זו תומכת בקרת ציר משולבת לרב-ראש מ 2 עד 8 יחידות, יכולה פקודת מסירה לצירים לעבוד במקביל, יכולה גם לעבוד בצורה דומה כמו נתב CNC עם מחליף כלים אוטומטי. נתב CNC שינוי כלי פנאומטי מאפשר למשתמשים להגדיר מסלול כלים שונה עבור צירים שונים (חותכים), מצב עבודה דומה כמחלף כלים אוטומטי. כאשר הציר הראשון מסיים את עבודתו, הציר השני (חותך) יכול לצאת לעבודה בעצמו באופן אוטומטי.

היתרון בשימוש בנתב CNC שינוי כלי פנאומטי הוא המהירות הגבוהה של שינוי ציר או שאנו קוראים לו החלפת חותך, לוקח רק 2 שניות, אתה יכול להפעיל את הציר מראש להתחממות; יכול להשתמש בציר שונה, בין 800 וו עד 6.5 קילוואט, לא צריך להשתמש בציר ATC של 8.5 קילוואט כדי לקדוח חורים; תחזוקה קלה יותר, החלף ציר בקלות; לא קיים בעיה של שינוי כלי, לא יצטרך להפסיק לעבוד בגלל כשל בבעיית שינוי בכלי, טוב לקו ייצור המוני.

נתב CNC לשינוי כלי פנאומטי מוכיח לכם שהזמן הוא כסף. יעילות גבוהה, הפעלה קלה יותר, דמי תחזוקה נמוכים. אתה צריך להתקין רק את הציר הנוסף

יישומים:

ענף בניין (עיבוד עץ כללי, ארונות מטבח ודלתות, חזיתות וקיר מסך, עמוד ומעקה)

שלט ופרסום (שילוט פנים וחוץ, חריטה והקלה על בסיס, מכתבי תלת מימד, לוויה)

דגמים וטיפוס-טיפוס

פלסטיקה וחומרים מרוכבים (ACP, ACM וחומר משטח מוצק וכו ')

מתכות לא ברזליות וים


תמונות: