טיפים למכונת חיתוך לייזר סיבי מתכת

- Oct 23, 2019-

טיפים שכדאי לדעת על מכונת חיתוך לייזר סיבי מתכת

על חיתוך לייזר

חיתוך לייזר הוא עיבוד מתכת המעבד את קרני הלייזר על חומר העיבוד. חיתוך לייזר פועל על ידי כיוון הפלט של לייזר בעל עוצמה גבוהה לרוב באמצעות אופטיקה. ניתן לחלק את קרן הלייזר לפסוק מצב מוצק ופסוק מצב לא מוצק ללייזר סיבים ולייזר Co2. אורך הגל של לייזר סיבים הוא 1.06 מיקרומטר, 1/10 השווה עם לייזר CO2, קל יותר להיספג על ידי חומרי מתכת, לא רק מהירות חיתוך גבוהה יותר עם חיתוך MS SUS ו- SUS, יש גם אורך גל של לייזר סיב הוא 1.06 מיקרומטר, 1/10 לעומת לייזר CO2.

לייזר סיבים VS לייזר CO2


יעילות חיתוך

זמן ההמסה

שער חליפין

תחזוקה

לייזר סיבים

200% ~ 300%

300%

300%

נדיר

לייזר CO2

100%

100%

100%

תכופות


יכולת חיתוך גיליון מתכת

חיתוך לייזר מיושם על חומרים מתכתיים כמו פלדה קלה, נירוסטה, סגסוגת אלומיניום, צלחת כבישה, גיליון מגולוון, צלחת פלדת סיליקון, צלחת אלקטרוליטית, סגסוגת טיטניום, סגסוגת מנגן. חיתוך הלייזר יכול לעבד בטווח עובי של 0.5-40 מ"מ פלדה עדינה, 0.5-40 מ"מ נירוסטה, 0.5-40 מ"מ אלומיניום, 0.5-8 מ"מ נחושת

חותכי נירוסטה: חיתוך נירוסטה הנתמך באוויר

אין צורך בצריכת גז מסייע בחיתוך נירוסטה, הטכנולוגיה החדשה צורכת פחות אך מציעה איכות חיתוך טובה יותר. טכנולוגיית החיתוך הנתמכת באוויר מבטיחה איכות חיתוך במהירות גבוהה אך טובה יותר לחיתוך אל חלד, בהשוואה לחיתוך אל חלד הנתמך על ידי חנקן וחמצן. מכונת חיתוך לייזר גיליון פלדה של האן מביאה לך חווית חיתוך טובה יותר.

מכונת חיתוך צלחת גב: טכניקת חיתוך פלדת פחמן בהירות

מתעצבנים על ידי חתך לא מושלם בפלדת פחמן תהליך? המשטח אינו חלק מספיק כרכיב מעובד מוגמר. הטיפול השטח השני הנוסף מחויב להבטיח עבודות עבודה מוגמרות ללא רבב. טכניקת חיתוך MS בהירות שלנו משפרת מאוד את איכות ועיבוד ה- MS, חתך הבהיר עם עובי יכול עד 40 מ"מ. חלקי העבודה הסופיים חלקים יותר, מדויקים יותר ואנכיים כמעט לחלוטין בהשוואה לאחרים. מכונת חיתוך צלחת MS שלנו עובדת גם לחיתוך לייזר נירוסטה ונחושת.

יישום

מכונת חיתוך לייזר פלדה שלנו משמשת בתעשיות הכלולות הובלה, בניית ספינות, חשמל, חקלאות, רכב, חשמל ללקוח, נפט, מטבח וכלי בישול, מכונות, עיבוד מתכות, בנייה תעשייתית וכו '.